Skip to content
Menu

QUASAR

QUASAR
św. Rocha 169,
35-330
Rzeszów

Opis

Quasar Rzeszów jest specjalistą w dziedzinie kompleksowego serwisu drzwi automatycznych. Z siedzibą przy ulicy św. Rocha 169, 35-330 Rzeszów, firma obsługuje nie tylko lokalny rynek, ale również całe województwo podkarpackie, a także regiony małopolskie, świętokrzyskie i lubelskie. Dzięki zaawansowanej wiedzy technicznej oraz bogatemu doświadczeniu, Quasar Rzeszów zapewnia niezawodność i długotrwałą wydajność w systemach drzwi automatycznych.

Zakres działalności serwisu drzwi automatycznych Podkarpackie obuhwata zarówno regularne prace konserwacyjne, jak i skomplikowane naprawy mechanizmów, sterowników oraz systemów zabezpieczeń. Dostarczane usługi cechuje wysoka jakość wykonania, reaktywność na zgłaszane problemy i profesjonalne doradztwo techniczne.

Służąc klientom z Rzeszowa i okolic, serwis drzwi automatycznych Rzeszów gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Zaangażowanie w każdą realizację, wsparcie wyszkolonego personelu oraz przestrzeganie rygorystycznych norm bezpieczeństwa i niezawodności, czyni Quasar Rzeszów wiodącym serwisem w regionie.

Adres: 

QUASAR
św. Rocha 169
Rzeszów
35-330

Dane kontaktowe: 

QUASAR
(+48) 606 28 27 19
(+48) 17 8625 700

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie