Skip to content
Menu

AGD Naprawa-Serwis Elizy Orzeszkowej

AGD Naprawa-Serwis
Elizy Orzeszkowej 76,
50-311
Wrocław

Opis

Serwis AGD Naprawa-Serwis oferuje szeroki zakres usług naprawy i serwisu sprzętu AGD na terenie Wrocławia i okolic. Firma specjalizuje się w naprawie pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników elektrycznych, płyt ceramicznych oraz płyt indukcyjnych, obsługując sprzęt krajowy i zagraniczny, w tym większość wiodących marek.

Naprawa-Serwis zajmuje się naprawą modułów sterujących, z wyjątkiem uszkodzenia procesora, zapewniając krótkie terminy realizacji zgłoszeń oraz rzetelne podejście do świadczonych usług. Firma stara się jak najbardziej skrócić czas naprawy, często wykonując usługę za pierwszą wizytą u klienta.

Na wszystkie świadczone usługi udzielana jest roczna gwarancja, co świadczy o zaufaniu do jakości wykonywanych napraw. Specjalizacja firmy obejmuje naprawy i serwis urządzeń marek takich jak BOSCH, SIEMENS, AEG, ELECTROLUX, AMICA, SAMSUNG, LG, WHIRLPOOL, ZANUSSI, GORENIE, MASTERCOOK i wiele innych.

Serwis AGD Naprawa-Serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–22:00 oraz w soboty od 09:00–15:00, zapewniając klientom elastyczne godziny działania i szybką obsługę.

Adres: 

AGD Naprawa-Serwis
Elizy Orzeszkowej 76
Wrocław
50-311

Dane kontaktowe: 

AGD Naprawa-Serwis
607308304

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie