Skip to content
Menu

Elpro Serwis

Elpro Serwis
Ordona 7,
40-164
Katowice

Opis

Firma Elpro Serwis została założona w 2005 roku, z misją świadczenia kompleksowych usług serwisowych o najwyższej jakości i możliwie najkrótszym terminie. Jej głównym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów. Działalność firmy opiera się na zatrudnieniu techników posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w naprawach urządzeń gospodarstwa domowego wszystkich wiodących producentów sprzętu AGD.

Elpro Serwis specjalizuje się w naprawie różnych urządzeń, takich jak odkurzacze, pralki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, piekarniki, kuchnie elektryczne i gazowe, okapy, kuchenki mikrofalowe oraz płyty gazowe, elektryczne i indukcyjne. Zatrudnieni technicy posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, aby świadczyć fachowe i bezpieczne usługi serwisowe, zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Serwis Elpro oferuje swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Dzięki wysokiej jakości usług i profesjonalnemu podejściu, firma zapewnia skuteczną naprawę i zadowolenie klientów.

Adres: 

Elpro Serwis
Ordona 7
Katowice
40-164

Dane kontaktowe: 

Elpro Serwis
323526357

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie